NERO

PROJELER

Nero Marble olarak, müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlamak ve onlara en uygun çözümleri sunmak için çalışıyoruz. Her projeye özel olarak tasarlanmış mermer ürünleriyle, mekanlarınızı estetik ve zarafetle buluşturuyoruz.

PROJE VE SATIN ALMA SÜRECİ

1

KEŞİF

Sizin için mükemmel ürünü bulmanıza yardımcı olmak için buradayız. İhtiyaçlarınıza bağlı olarak, iç mekan yada dış mekan önerilerimizi bütçeniz doğrultusunda hazırlayacağız.

2

ANLAŞMA

Size sunacağımız ürünler arasından tercih ettiğiniz ürünü dilerseniz galerimizde görüp onayladıktan sonra anlaşmamızı hazırlayacağız.

3

TESLİMAT

Anlaşmamız dahilinde satın aldığınız ürünler tarafınıza NERO MARBLE güvencesi ile sevk edilecektir.

SUNSHINE BAY RESIDENCE

3 BEDROOM HOUSE IN BEAUTIFUL SUBURBS

Equipped with a full air conditioning, private pool, 3 on-suite bedrooms and a spacious open living room kitchen area, Sunshine Bay Residences are an excellent choice for anyone dreaming of their own safe haven.

PLEASANTVIEW GEM INN

5 BEDROOM TWO-STORY HOUSE WITH GARDEN

Not just pleasant on the outside, our Pleasantview Gem Inn properties are especially popular among families. With underground parking and floor-to-ceiling windows, there's no shortage of natural light or space.

BRIDGEWATER JOY RESIDENCE

2 BEDROOM SEMI-DETACHED HOUSE WITH VIEWS

Co-designed by the world-renowned architect James Smith, our Bridgewater Joy residences offer top views of the nearby lake Michigan. Perfect for a small family, a professional couple, or anyone looking to set up a home office.